Hakkımızda

Başaran Lezzet


Geleneksel Türk Mutfağı’nı dünya lezzetleriyle harmanlıyoruz..

Firmamız 1980 yılında İstanbul Kartal'da kuruldu. Kurulduğumuz günden bu yana sektör gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek müşterilerimizin beğenisini kazandık. Bugünde aynı gayretle öncelikle müşteri memnuniyetini benimsemiş ve müşterilerinin, sağlıklı ve helal gıda tüketmesini düşünen bir alt yapı ile ilerlemekteyiz. Amacımız mideleri doldurmak değil müşterilerimizin zevk ve güvenle yemek yemelerini sağlamaktır.

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.

Her gün değişen menüsü ile sizlere Butik Yemek Hizmeti verip, ürettiğimiz tüm yemeklerden şahit numuneler 72 saat saklanmakta olup, gıda mühendislerimiz tarafından gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız iş merkezleri, kamu kurumları, fabrikalar, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, banka vb. kurumların 3 öğün yemek ihtiyaçlarını ve organizasyon hizmetlerini karşılamaktadır.

Başaran Gıda ekibi olarak ürünlerimizde kaliteli ve hepimizin tanıdığı markalı ürünleri kullanarak ve hijyene son derece önem vererek müşterilerimizin damak zevkine hitap edecek lezzetli yemekler üretmeyi öncelikli gayret ediniyoruz.


Hizmetlerimiz ;
  • Toplu Yemek
  • Kahvaltı / Brunch
  • Açık Büfe Yemek
  • Set Menü Yemek
  • Kokteyl
  • Kokteyl / Prolonge
  • Coffee Break
  • Lucnh Box (Paket Yemek)

Vizyonumuz ;

Teknoloji, hijyen ve lezzetin en üst düzeyde bir araya geldiği besin değeri yüksek gıdaları müşterilerimize sunarak, sürekli yenilenen ve gelişen bir kuruluş olmak en büyük hedifimizdir.

Misyonumuz ;

Çalışanlarımızın şirketin işleyişine etkili katılımıyla ürün kalitesi ve gıda güvenliği bilincini en üst düzeyde tutup, müşterilerilerimizin sağlıklı ve helal gıdalar ile beslenmesine katkıda bulunmak.


En iyi Malzeme Seçimi

İhtiyaç duyduğumuz hammaddeyi, her aşamasında denetlediğimiz gıda güvenlik seviyesi yüksek yemeklere dönüştürmeyi çok iyi biliyoruz.

Taşıma Yemek

İleri teknoloji ile donatılmış mutfağımızda kaliteli ve hijyenik olarak ürettiğimiz yemeklerimizi sizlere ulaştırırız.

Temizlik ve Hijyen

Güvenli gıdanın olmazsa olmazı hijyen hassasiyetimiz çok yüksek. Temizlik düzenli olarak yapılan ortam ve ürün analizleri ile kontrol edilmektedir.

Lezzetli Menüler

Türk mutfağının tatları üzerine inşa edilen dünya lezzetlerini doğru beslenme alışkanlıklarını hedefleyen lezzetli menüler taşıyoruz.

Başaran Lezzet&newish+plus İstanbul Kartal Catering - Armut
Başaran Lezzet&newish+plus İstanbul Kartal Catering - Armut