20 kişiden 20.000 kişiye Toplu Yemek Hizmeti
Blog

İstanbul Toplu Yemek Siparişi

İstanbul Toplu Yemek Siparişi, müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmek için tüm organizasyonlarını en ince ayrıntısına kadar organize etmekte ve planlamaktadır.

Merkezi İstanbul’da olan ve mobil araçlarıyla tüm Türkiye’ye yemek ulaşımı sağlayan Başaran Lezzet, en iyi hizmeti en uygun bütçe ile sunmayı hedeflemektedir. Katılımcı sayısı yüksek organizasyonlarda dahi kaliteli, koordineli ve hızlı hizmet geleneğinden asla vazgeçmemeyi kendine ilke edinmiştir.

Şirketinizde de evinizde yediğiniz yemekler kalitesinde yemek yiyebilmeniz için

1) Yerinde Üretim Yemek Servisi Başaran Lezzet ekibiyle hizmet verdiğimiz şirketin kendi mutfağında ürettiğimiz yemekleri şirket kafeteryasında yada yemekhanesinde sunulması hizmetidir.

2) Yarı Yerinde Üretim Yemek Servisi Belirli ürünlerin Başaran Lezzet mutfağında üretilip taşınması ve bazı ürünlerin şirketin mutfağında üretilmesiyle şirket kafeteryasında yada yemekhanesinde Başaran Lezzet servis ekibi tarafından servis edilmesidir.

3) Taşıma Yemek Servisi Tüm ürünlerin Başaran Lezzet mutfağında üretilip taşıma ile ulaştırıp Başaran Lezzet servis ekibiyle şirket kafeteryasında yada yemekhanesinde sunulmasıdır.

4) Kapıya Teslim Yemek Servisi Başaran Lezzet merkez mutfağında üretilen yemekler şirketlere taşıma kaplarında veya ambalajlanmış olarak teslim edilmektedir.

Başaran Lezzet olarak, harika yemekler hazırlamak bizim işimiz. Bol lezzetlerin mutfağında sağlıklı, isteğe özel ve taze yemeklerle harika deneyimler sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul genelindeki en önde gelen Catering Firması haline gelen Başaran Lezzet vazgeçilmez prensibimiz sağlıklı ve katkısız gıdalar üretmektir.

Msg, Aspartam, Glutamic, Glukoz gibi katkılar kullanmadan sağlıklı yemek üretmek önceliğimizdir. Bir sonraki etkinliğinize nasıl hizmet sunabileceğimizi öğrenmek, İş yerlerinizi, ofislerinizi, evlerinizi ve sofralarınızı lezzetli yemeklerimizle doldurmak için bize ulaşın.

Başaran Lezzet 1980'den Bugüne