Başaran Lezzet Toplu Yemek
Blog

Kurumsal Paket Yemek Hizmeti

Yemekhanesi olmayan ve dışarda yemek istemeyen ofisler ve çalışanlar için pratik ve güvenilir bir şekilde Kurumsal Paket Yemek Hizmeti servisi sunuyoruz. Gıda mühendisi ve deneyimli şeflerden oluşan kadromuz ile ihtiyacınıza uygun menüleri sizler için oluşturuyoruz. Amacımız, yoğun tempoda da iyi beslenmeyi sağlamak.

Kurumsal Paket Yemek  Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti ile fabrikanıza, ofisinize, okulunuza, hastanenize profesyonel yemek hizmetini, ev lezzetinde, hijyenik şartlar içerisinde  ve  zamanında sevkiyatının yapılmasını sağlıyoruz.

Başaran Lezzet Toplu Yemek

Mutfaklarımızdan ve üye restoranlarımızdan sağlıklı, taptaze, lezzetli ve doyurucu yemeklerin personelinize dağıtımı için arzu ederseniz konusunda uzman personel hizmeti de veriyoruz.

Uzman ekibimizle  (gıda mühendisleri ve diyetisyenlerimiz) birlikte;  mutfaklarımız  ve üye restoranlarımızın hijyen şartları denetimlerini, personel eğitimlerini, malzeme-marka takiplerini yapıp ve siz müşterilerimize raporluyoruz.

Kurumsal Paket Yemek Hizmeti yoğun çalışma saatlerinin arasında mutfak düzeni kurmaya imkânı olmayan firmalarımızı yemek zahmetinden kurtardığımız Kurumsal Paket Yemek Taşıma Hizmetidir.

Başaran Lezzet olarak Paket Yemek Servisi Hizmeti ile menülerimizi istenilen ortamlara taşıyarak sizi yemek üretimi zahmetinden kurtarıyoruz.

Paket Yemek Hizmeti

Bu hizmet ile firmalarımızı yemek zahmetinden kurtarıyor, uygun fiyatlı menülerimiz ile hızlı, kolay ve lezzetli yemek servisi sunuyoruz. Kullandığımız ambalaj düzeninde tabldot mantığı ile hareket ediyor, 4 çeşit yemek veya daha fazla yemek çeşidi ile yemek hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Taşıma yemek hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz.

Başaran Lezzet 1980'den Bugüne