Pakette Mevlut Yemek Hizmeti
Paket Mevlut Yemek Hizmeti

İstanbul’da tüm toplu yemek ihtiyaçlarınızda kaliteli, hijyenik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Mevlit yemekleri için birbirinden kaliteli ve bütçe dostu menülerimiz ile Paket Mevlut Yemek Hizmeti ile hizmetinizdeyiz.

Başaran Lezzet belirlediğiniz gün ve saatte siparişinizi sıcak ve taze olarak kapınıza kadar servis araçlarıyla teslim etmektedir. Mevlit yemeği siparişiniz sizin belirlemiş olduğunuz sayı adedince özel üretilmektedir.

Pakette Mevlut Yemek Hizmeti

İstanbul mevlut yemeği alanında uzman olan Başaran Lezzet aşçıları ile kaliteli hizmetler sunan, profesyonel kadroya sahip olan,  güler yüzlü, ek ücretsiz ve ekonomik fiyat tarifesi sunan mevlüt yemeği organizyonları sunan şirketimiz mevlut yemek organizasyonlarında size çözüm ortağı sunan istanbul catering firmasıdır.

Pakette Mevlut Yemek Hizmeti

İstanbul Paket Mevlut Yemeği Siparişi

Yılların deneyimlerine sahip olan firmamız Başaran Lezzet İstanbul’un her iki yakasına da toplu yemek ve paket yemek hizmeti sunmaktadır.. Geniş yemek menüsüne sahip olması sayesinde mevlüt okumalarınızda beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap ediyor.

Mevlüt Yemeklerinin Teslimi ve Sevkiyatı

Başaran Lezzet ekibi olarak mevlüt yemeği siparişinizi bizlere bildirdiğinizde yemekleriniz aşçılarımız ve ekibimiz tarafından özenle hazırlanarak, kaliteli paketler üzerinden paketlendikten hemen sonrasında kaliteli servis aracına aktarılıyor.

Deneyimli servi aracı sürücü kadrosu sayesinde yemekleriniz dakikalar içerisinde konut adresinize ulaştırılıyor. Kaliteli firmadan mevlüt yemeklerinizin ayrıca servis süresi boyunca soğuması söz konusu değildir.

Yemek menünüz özel paketler üzerinden muhafaza edilir. Bu sayede soğuması mümkün değildir. Servis aracından teslim aldığınız lezzetli mevlüt yemeklerinizi hazır bir şekilde davetlilerinize sunabilirsiniz.

Firmadan davetlilerinizin sayısı kadar mevlüt yemeği sipariş verebilirsiniz. Ayrıca tercihiniz doğrultusunda mevlüt yemeklerinizin dağıtımını tarafınızdan gerçekleştirebilir veya doğrudan firmanın profesyonel kadrosu üzerinden de ek bedeller ödemeden talep edebilirsiniz.

Kurumsal firmalar tarafından da İstanbul genelinden düzenlenen mevlüt organizasyonlarında mevlüt yemeği firması olarak Başaran Lezzet tercih ediliyor.