Personelinizin yemek ihtiyacını karşılamak üzere işletmenizde yemek üretimi yapılabilecek bir alan bulunmaması durumunda çözümü sizin için Başaran Lezzet Catering üretiyor.

Başaran Lezzet Yemek Üretim Tesislerinde Son teknoloji ile bilinen markaların ürünlerini kullanarak, standartlara kaliteye ve gıda tüzüğüne uygun mühendislerimiz, uzman aşçılarımız eşliğinde hijyen kurallarına uyarak hazırlanan yemeklerimizi müşterilerimizin istediği zaman diliminde işletmelerine ulaştırıyoruz.

Zamanınızın kıymetli olduğunu biliyor ve zamanınızı boşa harcamak istemiyoruz. Müşterilerimizin zamanlarını, damak lezzetlerine uygun ve sağlıklı yemekleri deneyimleyerek geçirmeleri, yemek vakitlerinden olabildiğince keyif almaları bizim başlıca önceliklerimizdendir. Bunu sağlayabilmek için yemekler, salatalar ve yan ürünler hazırlandıktan sonra sıcaklıklarını koruyabilecekleri uygun izolâsyonla donatılmış taşıma kutularına yerleştirilerek kilitlenir. Dış ortamın havasıyla temas sıfıra indiğinden, hijyen prensiplerinin bütün gerekliliklerini yerine getirebiliyor ve yemeğinizi beklediğiniz kalitede, üstelik tam vaktinde size ulaştırıyoruz.

“Tam yerinde, tam tadında, tam vaktinde…”

 

Taşıma yemek hizmeti veren merkez fabrikamız bünyesinde eğitim ve toplantı salonu, soğuk hava ve derin dondurucu odalar, yıkama ve el değmeden doğrama yapabilen son model sebze- meyve hazırlık üniteleri, et hazırlık, kahvaltı hazırlık üniteleri, tatlı ve unlu mamuller üretim üniteleri ile modern fırın ve pişirme ekipmanları ile donatılmış üretim bölümü bulunmaktadır.

Merkez Fabrikamızda beslenme yönetim sistemine göre özel planlanan yemekler, müşteri mutfaklarına thermobox taşıma sistemi ile transfer edilmektedir. Geniş servis ağı ile hizmet veren araçlarımız, kaliteli ve lezzetli yemekleri müşteri beğenilerine sunmaktadır.

Yemeğin servisi ve sunumu müşteri tercihlerine göre eğitimli ve nitelikli personelimiz tarafından gerçekleştirilebilmekte, mevcut yemekhaneler daha modern ve teknolojik tasarımlar ile revize edilebilmekte, teknik ve hijyenik açıdan daha donanımlı hale getirilebilmektedir.

Taşıma yemek hizmeti verilen modern işletmelerimizde tecrübe ve teknolojinin birleşmesiyle hijyenik koşullarda müşterilerimizin dengeli ve sağlıklı beslenmelerini sağlamak amacıyla üretim yapılmaktadır.