Yerinde Yemek Üretim hizmetimiz ile yemeğinizi fabrikanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz. Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde “kendi iş yerine konuk olma keyfi” yaşatıyoruz.

Yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin genelde tercih ettiği bu çözümle beraber temel olarak yemek üretimi sizin mutfağınızda Başaran Lezzet Catering ekibince hazırlanır ve servis edilir. Bünyesinde yemekhane ve endüstriyel mutfak bulunan müşterilerimizin tercihi olan yerinde yemek hizmetinde, müşterimiz ile yapacağımız anlaşma ile beraber mutfağın yemek üretimi için gerekli koşullara sahip olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır.

Eksiklikler varsa bunlar giderilerek yemek üretimine uygunluk sağlanır. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek tüketilen alanlarınızın servise uygun hale getirilmesi, ihtiyaca göre dekore edilmesi ve planlanması gerçekleştirilir. Böylelikle Başaran Lezzet Catering, yerinde yemek üretim hizmetini, sıradan tabldot yemek üretim anlayışının daha ötesine taşır ve beklentilerinizi karşılayacak yerinde yemek çözümleri üreterek sizi mutlu eder.

Yerinde Yemek Üretim Hizmeti

Yemekhane Yönetim Kadrosu müşterinin hizmet aldığı personel sayısına, yemek menü içeriğine göre belirlenmekte, mutfak, yemekhane ve dolapların temizliği periyodik olarak yapılıp hijyenik bir ortam sağlanmakta , kullanılan temizlik malzemeleri, Dünya Sağlık Örgütünün onayladığı uluslar arası platformda kabul görmüş markalardan seçilmektedir.

Bu organizasyon ile işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini firmamıza “outsource” ederek hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini arttırmaktadırlar.