Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde Yemek Üretimi yaptığımız mutfaklarda, eğitimlerini verdiğimiz meslek edindirme programlarında sertifika alan uzman personelimizle üretim yapmaktayız. Üretim yapılan mutfağın hijyen denetimleri, personel eğitimleri, malzeme-marka takipleri tarafımızdan yapılarak müşterilerimize rapor edilmektedir.

Yerinde Yemek Üretimi

Kurumların  kendi ana faaliyet konularına odaklanmaları işletme verimliliklerini arttırmaktadır. Ana faaliyet konularına odaklanırken firmanın en önemli varlıklarından çalışanlara sunulan yemeğin işletme bünyesinde hazırlanması gerek maliyet gerekse odaklanma eksikliği nedeniyle riskler ve belirsizlikler taşımaktadır. Bu nedenle firmanızın ana işi olmayan yemek üretimi ve hizmetinin sağlanması işini outsource etmenizi tavsiye ediyoruz.

OutSource Hizmeti

Outsource; kurumun sunduğu hizmet/ hizmetleri kendisinin üretmesi yerine, bu hizmetleri dışarıdan daha ucuza ve kalitesi daha yüksek olarak temin etmesidir. Böylece firmanız ana faaliyet konusuna odaklanarak daha verimli bir işletmeye dönüşecektir.

Yerinde Yemek Üretimi Nedir?

Kendini ispatlamış işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta, hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Bu yüzden yerinde yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin birçoğu yerinde yemek üretimi hizmetini tercih etmektedir.

Yemek Hizmetleri İçin Personel Desteği

Yerinde yemek hizmeti aldığınızda sizler için tahsis ettiğimiz personellerimiz mesainiz boyunca işletmeniz mutfağında olacağından, misafirlerinize özel yemek hazırlayabilecek ve mesai saatleri içerisinde yemek hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Yerinde Yemek Üretimi

Zaman içerisinde personelimiz sizlerin damak tadınızı öğrenerek daha verimli kaliteli hizmet sunacaktır.

Sizlere hizmet verdiğimiz sürece gıda zehirlenmesi, yangın ve patlamaya karşı muafiyetsiz sigorta poliçesi ile güvence altında olacaksınız.

Bütün bu hizmetler karşılığında sizlerden sadece anlaştığımız kişi başı yemek fiyatı talep edilecektir. Firmanız herhangi bir yatırım için bütçe ayırmadan, ek personel tahsis etmeden, zaman kaybetmeden kendi bünyesinde üretim yapılacaktır.

Özel Menü Hazırlanması

Firmanızın yetkililerinden onay alınarak, size özel olarak hazırlanan yemek menüsü, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp üretime geçilir. Yemek üretiminde kullanılan malzemeleri, kalite ve üretim izin belgeleri olan firmalardan tedarik ediyoruz.